Sponsorlu Bağlantılar

Eski akıllı telefonlarınızı güvenlik kamerasına dönüştürün

73 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda evinizde kullanmadığınız eski akıllı telefonlarınızı güvenlik kamerasına çevirmek için püf noktaları vereceğiz. Günümüzde hızla ilerleyen teknoloji de bazen yenikte düşebiliyoruz.

Telefon üreticileri güncellemeyi kestiklerinde telefonlar elinizde kalabilir bu elinizde kalmış kullanmadığınız eski akıllı cep telefonlarını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Bunun için en uygunu da güvenlik kamerası olarak kullanabilirsiniz.

Dışarıdan bir ip kamera almaya kalksanız en az 300 TL civarlarında almak mümkündür. Fakat eski cep telefonunu güvenlik kamerası olarak kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için üçüncü parti bir yazılıma ihtiyaç duyulacaktır.

Bunun için kullanacağınız yazılımı ücretsiz olarak “http://www.presencepro.com/adresi üzerinden ücretsiz kayıt olarak uygulama indirerek kullanmanız mümkündür.

Evinizde çocuğunuzu, hayvanlarınızı, bakıma muhtaç kişileri kontrol etmek için bu yöntem işe yarayacaktır.

İOS ve Android işletim sistemli eski telefon veya tablette kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanımı dışında bulut sistemden depolama alanı almak için birkaç planı mevcuttur. Bunun için ek ücret ödemeniz gerekecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu uygulamada 50MB kadar şifreli depolama alanı kullanabilirsiniz, bir kameradan birkaç kullanıcı bağlanabilmektedir. Kurulumu oldukça kolaydır.

IOS:https://apps.apple.com/us/app/presence-free-smart-home-motion-security-camera/id618598211” adresi üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

ANDROİD;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.peoplepowerco.presencepro&hl=en adresi üzerinden de Android cihazlara uygulamayı indirebilirsiniz.

Bu yazımızda eskimiş akıllı telefonlar nasıl değerlendirilir, nasıl kullanılır, eski iphone güvenlik kamerası gibi kullanmak için püf noktaları verdik. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer konularda sorunlarınızı, hataları bize bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan paylaşabilir cevaplar alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın