Sponsorlu Bağlantılar

iphone mobil indirme sınırını kaldırma

1.791 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone telefon kullananlar iyi bilirler ki bir uygulama, güncelleme indirmeye çalıştığınız da büyük dosyalar için mobil indirme sınırı ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Büyük boyutlu dosyalar da mobil indirme sınırı olduğunda telefonu wi-fi bağlamak gerekecektir.

Bu konu anlatımda iphone mobil indirme sınırını kaldırmak amaçlı olarak bu konuyu kaleme aldık. Bu anlatımda iphone mobil indirme engelli nasıl kaldırılır? Bununla alakalı olarak sizlere aşağıdaki vereceğimiz konumuz da adım adım nasıl yapılır? Bunu anlatacağız.

MOBİL İNDİRME SINIRINI KALDIRMA İPHONE

Apple store üzerinden uygulama indirirken, telefona gelen güncellemeler 150 MB internete kadar sınırlıdır. Aslında bu bir önlemdir, internet kotanızın hemen bitmesini önlemek amaçlı ve güncellemeler esnasında internet ile alakalı oluşabilecek sorunlar nedeniyle telefonun başına bir iş gelmesin diyerek bu sınırlama alınmış olabilir.

İndirme sınırı kaldırma için ne yapılır? İpad, İphone indirme sınırını ortadan kaldırmak için jailbreaksiz olarak uygulamak gerekirse bir yöntem şuan için herhangi bir güncelleme gelmeden hücresel veri sınırını kaldırmak için

Cihazın tarihini 2 veya 3 gün ileriki bir güne alınız. Daha hücresel veri ile tekrar indirmeyi tekrar deneyiniz.

İphone tarih ayarı

  • Ayarlar
  • Genel
  • Tarih ve Saat
  • Otomatik Ayarla ( kapatın )
  • Bu ayarı kapattığınız da manuel olarak tarihi el ile değiştirin ilerili güne alınız.

Böylece büyük boyutlu oyunları, uygulamaları wifi’ye bağlanmadan indirmeyi deneyiniz. Bu şekilde indirme sınırı olmadan hücresel veriyi kullanarak iphone veya ipad cihazınıza uygulamaları indirerek yolda, dışarda uygulamaları rahatlıkla indirerek kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda ipad hücresel veri indirme sınırını kaldırma, iphone veri indirme kısıtlamasını kaldırma konularında sizlere destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alaka sorularınız için soru & cevap sayfamızı veya yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın