Sponsorlu Bağlantılar

instagram profil fotoğrafı boyutu

9.239 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konu anlatımında instagram profil fotoğrafının boyutu ne olmalıdır, hangi ölçülerde, ebatlarda kullanılır? Bu sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Sizlerden gelen sorularda instagram profil resmi ölçüleri nedir? Bu tarz sorular sık sık gelmektedir. Bununla alakalı bu soruya cevabımızı aşağıdaki yazımızda sizler için konu içinde vereceğiz.

Sosyal ağın en çok kullanılan fenomen, trend uygulamalarından instagram da takipçi artırmak, en çoğu beğeni almak için görsel fotoğraf ve videolar yükleyerek aynı zamanda kullanıcıların dikkatini çekmek için güzel bir biyografi hazırlamayı herkes ister bunun yanında farklı bir profil resmi yüklemek suretiyle kullanıcılar takipçi artırma olarak bu yöntemi de seçmektedirler.

Akıllara şöyle bir soru geliyor hemen saten doğru dürüst profil resmini göremiyorsunuz ki! Evet bir nebze doğru olsa da daha önceki konularımız da instagram profil resmi görüntüleme ile ilgili olarak yazımızı sizlerle paylaşmıştık.

Konumuza geri dönecek olursak instagram profil  fotoğraf ölçüleri ne kadar olmalıdır? Bununla ilgili bir kısıtlama var mıdır?

  • Ayarlar
  • Profili Düzenle
  • Profil Fotoğrafını Değiştir

Bu adımları takip ederek telefon yada tablet üzerinde film rulosunda herhangi bir fotoğrafı yükleyerek profil resmi yapabilirsiniz.

İnstagram profil fotoğraf ebatı aslında 150×150 px değerindedir.

https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/8552d381812f7bfc67bf856ef00189a5/5B56F837/t51.2885-19/s150x150/26324022_1739861916308800_5395027515653750784_n.jpg

Yukarıda benim profil resmimim link adresi mevcuttur. Bu değerleri sizin yüklediğiniz resmin boyutunu otomatik olarak düzenlediği için herhangi bir ölçülerde yükleme sınırı yoktur. Bu resmi seçtikten sonra kendiniz manuel olarak çıkacak yerleri elinizle ayarlıyorsunuz.

Önceki konularda instagram hikaye ölçüleri konusunda sizlere bilgilendirmeler yapmıştık bu konumuzda instagram profil resim ölçüleri hakkına sorulara cevap vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularını göndererek cevaplar alabilirsiniz.

Aramalar :

instagram profil fotoğraf çerçevesi, instagram profil fotoğrafı boyutu, instagram profil fotoğrafı ölçüleri, instagram profil fotoğrafı ebatı, instagram profil resmi boyutu, instagram profil resminin ölçüleri, height, width , uzunluk, genişlik

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın