Sponsorlu Bağlantılar

iphone konum geçmişi görüntüleme

7.168 views
Sponsorlu Bağlantılar

Apple gittiğiniz yerlerden geçmişini bir çetele olarak tuttuğunu biliyor musunuz? Eğer sizde iphone cihaz kullanıyor ve konum servisleri açık etkin ise sizinde an ve an gittiğiniz yerlerin konum geçmişini cihazınızda görme şansınız vardır.

İphone konum geçmişi sayesinde sizde hangi tarih ve saatlerde nerelerde olduğunu görebilir, öğrenebilirsiniz. Bu özellik Apple önemli veri toplayarak telefonunuz da depolamaktadır.

BU konumuzda iphone konum geçmişi nasıl görüntülenir? Bunun ile ilgili sizlere bu verilere, bilgilere nasıl erişilir? Bunu anlatmaya çalışacağız.

İphone Konum Geçmiş Tarihi Görüntüleme

  • Ayarlar
  • Gizlilik
  • Konum Servisleri
  • Sistem Servisleri
  • Önemli Konumlar

Yukarıda işlem adımları ile iphone konum geçmişini görüntüleme işlemini yapabilirsiniz. Dileğe göre bu konum geçmişi görüntülemeyi kapatabilir veya açabilirsiniz.

iphone konum geçmişi adımları gittiğiniz yerlerin harita üzerinde görebilme imkanı da sunmaktadır. Konum servisi geçmişi görüntüleme için Apple kimliği veya Touch ID ile giriş yapabileceğiniz için bu bilgilere diğer kişilerin erişimi zordur.

İphone konum geçmişi silmek için konum geçmişlerinin en altında “Tarihçeyi Sil” ile bu geçmişlerin tümünü silebilir veya Hangi geçmiş konumu silmek istiyorsanız üzerine bir kere dokunun ve Düzenle ve Sil şeklinde iphone konum geçmişi teker tekerde silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

iphone konum geçmişi görüntüleme (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın