Sponsorlu Bağlantılar

İphone // İpad iTunes Üzerinden Nasıl Yedeklenir?

753 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda İphone ve İpad Cihazların İtunes kullanarak Bilgisayarımıza yedeğinin nasıl alındığı hakkında bilgi vereceğim. Bilindiği gibi kullandığımız bilgisayarların olsun, telefonlarımızın yedeğini alıp bir köşede saklamak sistemciler için çok önemlidir. Sistemciler diyorum ama bireysel kullanıcılar içinde önemlidir.

Yarın bu kullandığımız cihazların başına ne iş geleceğini hiç kimsenin aklına gelmez bakarsınız suya dökülmüş , bakmışınız çökmüş bu yedek bir can simiti dir. Bunun için her zaman siz siz olun böyle cihazların yedeğini bir köşede saklayınız.

Konu başında değindiğimiz gibi İphone // İpad cihazların nasıl yedeğinin alındığını kısa bir video ile anlatacağım.

Video izlerken fikir sahibi olduğunuza eminimdir. Şimdi buradan ‘da kısa bahsetmek gerekirse şifayen , Yedeğinizi Alacağınız cihazı Bilgisayarınıza bağlıyorsunuz , İtunes kendiliğinden açılacaktır. Daha Sonra Özet Yazan kısımda Cihazınızı İCould , yada Yerel Bilgisayarınıza yedekleme seçeneği kullanarak bu yedeğe şifre vererek bile yedeğini alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın