Sponsorlu Bağlantılar

Bu Etikete Dikkat..! kiza once tecavuz ediyorlar sonra olduruyorlar !

451 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü en çok ziyaretçi alan Sosyal Ağlardan Facebook, Kullanıcıların güvenliğini sağlamak için bir çok önlemler almaktadır. Tabi ki Bilgisayar korsanları da bir o kadar da boş durmuyor gibi , Bilgisayar korsanları ne yapacaklarını şaşırmışlar gibi artık bizim milletimizin biraz meraklı oluşundan yararlanarak zararlı kodları içeren linkli Etiketler paylaşarak bu linkleri açmaya çalışıyorlar.

 Bu son Zararlı linklerinden biride ” kiza once tecavuz ediyorlar sonra olduruyorlar ! ”  bu şekilde veya buna benzer merak içeren linkleri açtığınızda ise sizi kötü sonuçlar bekliyor olabilir.

Facebook kullanıcı kimliğinizi,şifrelerinizi,bilgisayardaki bilgilerinizi, kredi kartı,banka bilgilerinizi üçüncü kişilere yani bilgisayar korsanlarına teslim etmiş olursunuz. Siz Siz olun hiç bir zaman böyle sahte etiketlere ( Tags ) itibar etmeyiniz ve açmayınız, bunlar virüslü linkler olduğu için kişisel bilgilerinizi tehlike altına atmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın