Sponsorlu Bağlantılar

iphone / İpad instagram direct paylaşma özelliği

220 views
Sponsorlu Bağlantılar

IOS işletim sistemindeki yeni güncelleme ile artık bundan sonra instagram uygulamasını açmadan fotoğraflarınızı direct olarak paylaşım yapabileceksiniz. instagram app uygulamasını açmadan film rulosunda’ki resim ve videolarınızı paylaşma imkanı sunmaktadır.

Peki bu nasıl yapılmaktadır. iphone veya ipad cihazlarınızda film rulosunda baktığınız fotoğrafı sol alt kısımda bulunan yukarıya bakan ok işaretini açınız.

instagram direct paylaş-1

 

bu işareti bir kere dokunun ve arkasından paylaşım butonları çıkacaktır. Burada ok ile işaretli yere bir kere dokunuyoruz.

instagram direct paylaş-2

Burada paylaşmak istediğiniz sosyal ağlardan instagram ikonu aktif değildir. ilk önce instagram butonu aktif hale getirmek gerekiyor. Fazlası yazan yere bir kere dokunuyoruz.

instagram direct paylaş-3

 

Fazlası yazan yere bir kere dokunduğumuzda burada hangi sosyal ağları kullanıp kullanmayacağınızı seçiyorsunuz ben burada instagram uygulamasını aktif hale getiriyoruz.

instagram direct paylaş-4

gördüğünüz gibi instagram paylaş butonu aktif hale getirdik. Böylece artık iphone ve ipad üzerinde fotoğraflarınızı rahatlıkla uygulamayı açmadan direk olarak paylaşabilirsiniz. daha hızlı ve pratik bir şekilde resimlerinizi paylaşarak uygulamayı kullanmış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

instagram fotoğraf paylaşımı , instagram direct paylaşım , instagram resimleri doğrudan paylaşma , uygulamayı açmadan paylaşım , fotoğraflar nasıl direct paylaşır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

iphone / İpad instagram direct paylaşma özelliği (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın