Sponsorlu Bağlantılar

instagram Direct Message ( dm ) nasıl kapatılır?

5.298 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler uygulamalardan instagram kullanıcıları tarafından onlarca soru mesajları gelmektedir. Bunlardan biride genel olarak bayan kullanıcılardan dm ( direct message ) veya diğer adıyla özel mesaj göndermeyi nasıl kapatabiliriz.

instagram direct message

Bunun özel bir dm mesaj kutusu kaldırma ile ilgili bir özelliği bulunmamaktadır. Bunun başka önlemler alabiliriz böylece size gelen dm leri bu şekilde engellemiş oluruz. İlk önce profilinizi gizli yaparak önlem alabilirsiniz. Buda tam bir kesin çözüm değildir fakat en etkileyici yöntem sizi sık sık özel dm gönderen kişiyi spam olarak bildirdiğinizde bu kişi artık size mesaj atamayacaktır. Böylece dm kutusu yerine karşıdaki kişiyi engelleyerek dm gönderimi engellemiş oluyorsunuz. Kısaca dm kapatma olayı şuan için maalesef yoktur. Bundan sonraki güncellemeler ile gelirse ileri ki yazılarımda bunu duyuracağım.

Arama Tags & Etiket ;

dm kapatma , dm nasıl kapatılır , direct message engelleme , özel mesaj gönderimi kapatma , dm nasıl engellenir , direct message kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram Direct Message ( dm ) nasıl kapatılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın