Sponsorlu Bağlantılar

Global Online Uçak Seferlerini Takip Edin..

3.855 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünya Uçak Seferlerini bir arada görmek ister misiniz? hangi sefer sayılı uçak nereden nereye uçuyor ? acaba şuan hangi sema , gökyüzünde bunları merak mı ediyorsunuz? Gerçek zamanlı online uçak seferlerini bir arada görebileceğiniz muhteşem bir site evet artık bundan sonra evinizde , işyerinde oturduğunuz yerde uçakların nerede olduğunu kontrol edebileceksiniz.

https://www.flightradar24.com/” adresine girerek uçuş koduna göre veya uçak güzergahı’na göre kontrollerinizi yapabileceğiniz bir online bir web sitesidir. Dünya üzerinde tüm uçak seyahatleri bir arada görebilirsiniz. Bununla birlikte uçak trafiklerini gözlemleyebilir yoğunluğun nerede olduğunu nereden nereye uçulduğunu takip edebileceğiniz geliştirilmiş bir site olarak adını duyurmaktadır.

uçak sefer bilgileri

Takip ettiğiniz uçağın üzerine bir kere dokunduğunuzda uçak sefer bilgileri görünmektedir. Hangi Havalanından , hangi havaalanına uçtuğu , uçuş kodu , hangi hava şirketine ait olduğu , uçuş km gibi bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca uçuş güzergahı online çizgiler ile belirtilmektedir.

uçuş sefer bilgileri anında elinizin altında olacaktır , anlık takip yapabileceksiniz ayrıca izlemesi’de zevkli olan bu güzel siteyi sizleri beklemektedir.

Ayrıca Bu güzel sitenin mobil app uygulamaları da mevcut olduğundan akıllı telefonlarınıza indirip kullanabilirsiniz. Bunun için Android : “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flightradar24free” adresi üzerinden yükleyebilirsiniz.

IOS : “https://itunes.apple.com/us/app/flightradar24-flight-tracker/id382069612?mt=8” adresi üzerinden iphone , ipad cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

hava trafiği , gerçek zamanlı hava trafiği , hava radar uygulaması , uçuşları izleme , flighradar24 , uçak adı , kayıt numarası , çağrı işareti , yükseklik , hız , thy , pegasus , sas , onur air , sun express , Anadolu Jet , Atlas Jet , uçağım nerede , uçak app uygulaması , canlı uçuş takip , Asya , Avrupa , Kuzey ve Güney Amerika , sivil havacılık uçuşları , uçak rotaları , iç hatları , dış hatlar , canlı hava trafik takibi , istanbul uçuş takibi , ankara uçuş takibi , izmir uçuş takibi , antalya uçuş takibi ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Global Online Uçak Seferlerini Takip Edin.. (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın