Sponsorlu Bağlantılar

iphone hızlı arama ekleme

14 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda iphone hızlı arama atama, hızlı arama ekleme nasıl eklenir, nasıl atanır bununla ilgili olarak yazımızda bilgilere sahip olabilirsiniz.

Telefon rehberinde kayıtlı olan ve gün içerisinde sıkılıkla arama yaptığınız kişileri cihazınızın hızlı aramasına ekleyerek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Hızlı aramaya eklediğiniz kişiyle telefon görüşmesi, Facetime veya sms, e-posta gönderme işlemini de pratik olarak gerçekleştirmeniz için tasarruf sağlamış olursunuz. Bizimde bu yazımızda hızlı aramaya atama yapmak için ne, nasıl yapılabilir yazımızda bulabilirsiniz.

HIZLI ARAMAYA KİŞİ ATAMA İPHONE

İPhone’da kişiyi hızlı aramaya eklemek için aşağıda vereceğimiz adımları kullanarak sizde kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

  • Telefon uygulamasını açıyoruz
  • Ekranın altında bulunan hızlı arama öğesine dokun
  • Üst alanda + işaretine dokunun
  • Kişilerden hızlı aramaya ekleyeceğiniz kişileri ekleyin
  • Eklediğiniz kişilere, kişiye artık mesaj, sesli arama, video arama veya posta gönderme işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Eklediğiniz kişiyi artık hızlı aramalarda görebilirsiniz. Sıklıkla aramalarda kullandığınız aileniz, arkadaşınız, akrabaların için kolaylıkla, hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Hızlı aramadan kaldırma, çıkarma veya düzenleme işlemini niye aynı adımlarla hızlı arama menüsü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI; APPLE YARDIM DESTEK HATTI

Bu yazımızda İPhone hızlı aramaya kişi ekleme konusunda işlemin nasıl yapıldığı, nasıl eklendiği konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konuyla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın