Sponsorlu Bağlantılar

İnternet altyapı sorgulama

48 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda internet altyapısı sorgulama konusunda internet sağlayıcıların linklerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Kullandığınız internetten memnun değil veya yeni bir abonelik başlatacaksanız bulunduğun semtte, mahalle, sokakta hangi internet sağlayıcısının olup olmadığını, desteklediğini öğrenmek için araştırma yaptığınız internet firmasının müşteri hizmetlerini arayarak tam net olarak öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte resmi web sitelerine girerek kolaylıkla da öğrenebilirsiniz.

Bizde sizler için internet altyapı sorgulama linkleri bir araya toplayarak kolaylıkla öğrenme imkânı sunacağız. Günümüzde en çok tercih edilen operatörlerin link adresleri aşağıda kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TURKNET İNTERNET ALTYAPI SORGULAMA

Turknet tercih etmeyi düşünüyor ve alt yapısının sizin sokağınızda olup olmadığını öğrenmek için “https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/” adresi üzerinden hız altyapısını sorgulayabilirsiniz.

Telefon numarası ile altyapı sorgulama yapabileceğiniz gibi bulunduğunuz İl, İlçe, Mahalle, Cadde, Bina olarak kolaylıkla sorgulamasını yaparak desteklediğini veya desteğinin olmadığı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun dışında Turknet müşteri temsilcisi 0850 2886532 numaralı hat üzerinden destek alabilirsiniz.

TURK TELEKOM ( TTNET ) İNTERNET ALTYAPINI SORGULAMA

Bir başka internet sağlayıcısı olan Turk Telekom adresi üzerinden alt yapıyı sorgulamak için “https://kapsamaharitasi.turktelekom.com.tr/ adresi üzerinden kapsama alanını sorgulamak için link adresini sorgulayabilirsiniz.

Böylece Turk Telekom fiber altyapı sorgulama işlemini bu şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi direk olarak müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Turk telekom müşteri hizmetleri 444 1 444 numaradan sorgulama yapınız.

MİLLENİCOM İNTERNET ALTYAPI SORGULAMA

Diğer internet altyapısı sorgulaması yapabilmek için “https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede” adresi üzerinden Fiber Nerede sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz. Buradan öğrenebileceğiniz gibi müşteri hizmetleri üzerinden ücretsiz çağrı merkezi numarası “0850 433 04 03” aramak suretiyle öğrenebilirsiniz.

SUPERONLİNE İNTERNET ALTYAPI SORGULAMA

Diğer internet sağlayıcımız SuperOnline internet altyapı sorgulama için “https://www.superonline.net/internet/fiber/nerede” adresi üzerinden kolaylıkla sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca Superonline müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 222 aramak suretiyle de destek alabilirsiniz. Son olarak internet altyapı sorgulama için KabloNet yani Turksat kablo arayabilirsiniz.

VODAFONE İNTERNET ALTYAPISINI SORGULAMA

Diğer GSM operatörlerin vermiş olduğu ev internet paketlerinde “Evde internet” alt yapısını mobil telefon numarasını “https://www.vodafone.com.tr/evde-internet/home” adresi üzerinden girerek size kısa mesaj ( sms ) olarak onay geldikten sonra öğrenebilirsiniz.

Böylece Vodafone internet altyapı sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Diğer internet hizmeti alabilmek için sorgulama işlemlerinde Millenicom sorgulaması yapalım.

TURKSAT KABLONET ALTYAPI SORGULAMA

Turksat internet altyapı sorgulama yapabilmek için “https://www.turksatkablo.com.tr/internet-SSS” adresini kullanarak öğrenebileceğiniz gibi müşteri hizmetleri numarasını aramak suretiyle de altyapı sorgulama yapabilirsiniz. Turksat müşteri hizmetleri numarası 0850 804 4444 aramak suretiyle öğrenebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Türkiye’de hizmet veren internet sağlayıcı firmaların internet altyapı kontrol etme için link adresleri ve telefon numaralarını vermeye çalıştık. İnternete abone olmadan önce altyapı ve kullanacağınız tarifeleri ve fiyatları kontrol ediniz.

Bunun dışında atladığımız firmalar varsa sizde yorumlar sekmesi üzerinden bizlerle paylaşarak destek verebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın