Sponsorlu Bağlantılar

İphone ayarlardan garanti sorgulama yapma

418 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki yazılarımızda iphone garanti durumunu öğrenme konusunda yazılarımız oluştu. Bu yazımızda ise Apple güncellemeleri ile artık garanti sorgulama telefonun ayarlar menüsünden yapılacağını sizlere bu yazımızda paylaşacağız.

IOS 12.2 güncellemesi ile birlikte iphone garanti durumu hakkında durumu an ve an öğrenmek artık mümkün olacaktır. Bundan sonra herhangi bir website veya müşteri hizmetlerini arayıp garanti süresi ne kadar düşünmeyeceksiniz.

İPHONE GARANTİ SORGULAMA

Türkiye Apple garanti süreleri 2 yıl olduğunu aşağı yukarı herkes bilmektedir. Bu garanti süresi yurtdışından getirilen telefonlarda garanti kapsamında olmamaktadır.

Sizde yurtiçi telefonlarınızda satın aldınız ve garantinin durumunu öğrenmek için telefonun ayarlarından bunu öğrenebilirsiniz. Ayarlar > Hakkında > Sınırlı garanti kısmında artık telefonun garanti durumunu görebilirsiniz.

Garanti durumunu göremiyorsanız telefonun yazılım güncellemesini yapmanız gerekecektir. Telefonun yazım güncellemesi için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi üzerinden telefon yazılım güncellemesini yaptıktan sonra tekrar kontrol ediniz.

Tavsiye Yazı; iphone garanti durumu sorgulama

Telefonlarda ve tablette garanti süresince onarım ve değişimler ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diğer kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak yaşanan sorunlar nedeniyle ücretli olarak hizmet alabilirsiniz.

 Bu yazımızda iphone garanti sorgulama nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın