Sponsorlu Bağlantılar

İphone gelen aramayı bekletme

134 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda iphone telefon kullananlar için gelen çağrıyı bekleme işleminin nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Önemli bir işiniz var veya başka bir arama geldiğinde karşıdaki kişiden müsaade alarak çağrınızı bekleteceğim diyerek aramayı bekletebilesiniz.

Bizde bu konumuzda bu işlemin nasıl yapılacağına dair yazımızda anlatacağız. Bunun için aşağıda verdiğimiz ipuçlarını takip ederek sizde gerçekleştirebilirsiniz.

ARAMAYI BEKLETME ÖZELLİĞİNİ AKTİF ETME

Öncelikle arama bekletme özelliğini açmak gerekecektir. Bunun için şu adımları telefonun menüsünden takip ederek açalım Ayarlar >> Telefon >> Arama Bekletme >> Bu özelliği aktif etmemiz gerekecektir.

Bu özelliği aktif ettikten sonra telefonunuza gelen aramaları bekletme özelliğini etkinleştirmiş oluyoruz. Bunun yanında arama bekletme kodu ise *43# kodunu telefonun numarasını kodlayarak kısa yoldan açabilirsiniz.

Böylece arama bekletme iphone da etkinleştirdiğinizde telefonla konuştuğunuzda bir başka arama geldiğinde “aradığınız kişi şuan bir başka kişiyle görüşüyor” olarak karşı tarafa sesli bir mesaj dinletecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Ekrana da bir bildiri gelerek kimin aradığını da görebilirsiniz. Bu şekilde iphone arama bekletme özelliğini etkinleştirerek karşı taraf sizin görüşmede olduğunuzu öğrenecektir.

Tavsiye Yazı; Apple Yardım ve Destek Sayfası

Bu konumuzda arama bekletme özelliği etkinleştirme konusunda bilgi aktardık. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın