İnstagram kurucu mail adresi nedir

2.946 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da bir sayfayı kim kurdu veya hesabı kim açtı bunun mail adresinin nasıl bulunacağına dair bilgi vermeye çalışacağız.

İnstagram hesabı kurulurken bir mail adresi, telefon numarasına ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni bir hesap açtığınızda bu mail adresine doğrulama kodu giderek hesabı doğrulamanız gerekecektir.

Bu nedenle hesabı ilk kurduğunuz mail adresini öğrenmek isteyen, sonradan bu hesabı satın alan kullanıcılar ihtiyaç duyabilir.

İNSTAGRAM KURUCU MAİL ADRESİNİ ÖĞRENME

Şimdi instagram kurucu mail adresini bulmak için aslında oldukça kolaydır. Son yıllarda instagram bazı istatistiki bilgileri, verileri sizinle paylaşmaktadır.

Bunun için Android, İOS işletim sistemini kullanan cihazlardan da öğrenebileceğiniz gibi web site üzerinden de kurucu mail adresini öğrenebilirsiniz.

Bunun için Ayarlar > Güvenlik > Verilerine Eriş > Hesap Bilgileri sekmesi altında “Önceki e-posta Adresleri” bu kısım işinde daha önceden kullanılmış mail adreslerini görüntüleyebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece buradan instagram sayfasını açan kullanıcının ilk mail adresi, ilk e-posta adresini bulmak mümkündür.

İnstagram kurucu e posta adresini öğrenmek bu şekilde mümkündür. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram kurucu mail adresi nedir (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Mrb instagram benim instagram hesabımi kitledi tanınmayan bir giriş yapılmaya çalısilmis çalınma ihtimaline karşı kitlemisler e postaya kod gönderiyorlar o kodu girmem gerek açılması için ama o eposta eski epostam kullanmıyorum bu konuda yardımcı olabilecek varmi litfen..

    • eski posta adresinize ulaşamıyor musunuz? oraya gelen doğrulama kodunu kullanmanız gerekecektir. ilk önce o mail adresini kurtarmaya çalışın

  2. siz kurucu maili söyleyip ilk maili anlatmışsınız oysa ilk mail ve kurucu mail olayı farklıdır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın