Sponsorlu Bağlantılar

İphone el feneri ayarı nasıl yapılır

831 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda iphone el feneri ayarı nasıl yapılır? , el feneri ışık ayarını açma, kısma konusunda siz takipçilere pratik bilgiler vermeye çalışacağız.

Apple ürünü olan iphone kullananlar daha önceden el feneri özelliğini cihaza sonradan yükledikleri uygulama ile kullanabiliyordu bu iphone el feneri taki İOS 7 güncellemeleriyle birlikte telefonların üzerinde bu uygulama gelmeye başladı.

Fakat bu fener uygulaması olarak değil de bir özellik olarak geldiği için çoğu kişi bu el feneri ışık ayarını değiştirme konusunda pek bir bilgisi yoktur.

Bizde bu iphone el feneri ayarını değiştirme konusunda eğer fenerin ışığı düşükse bunu açmayı ya da fazla açık çok çabuk bataryayı tüketiyorsa bunu kısmayı sizlere kolay yönden anlatacağız aşağıda vereceğimiz yöntemle iphone fener ayarı sizde yapabilirsiniz.

İPHONE FENERİNİ AYARLAMA

Karanlık ortamda resim çekimi, video çekimi yapmak ya da kayıp bir eşyanızı bulmak için cebinizde taşıdığınız iphone üzerinde bulunan feneri kullanabilirsiniz.

Bulunduğunuz ortama göre ışığın şiddetini ayarlamak da sizin eliniz de bu ayarı aşağıdaki adımlara göre kolaylıkla yapılandırabilirsiniz.

  • Denetim masasını açıyoruz.
  • İphone fenerini açmak için ikonu gördüğümüz de üzerine basılı tutuyoruz.

İphone fener ışığı ayarı ikonun üzerine basarak yukarıda örnek resimde gördüğünüz gibi parmağınızla yukarı, aşağı kaydırmak suretiyle ışık ayarını açabilir, kapatabilirsiniz.

İphone fener ışığını kısıp, açmak bu şekilde gerçekleşmektedir. Bu ayarı bulunduğunuz karanlık ya da düşük ışıklı bir alanda kendinize ayarlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın