Sponsorlu Bağlantılar

iphone ekran videosu nasıl çekilir?

255 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda İOS işletim sistemi kullanan ve Apple ürünü olan İphone cihazda ekran videosu nasıl çekilir? bununla ilgili ilgi vermeye çalışacağız. İOS işletim sisteminde uygulamalar apple store üzerinden indirilmektedir fakat bu apple store‘de güvenlik ön planda tutulduğu için Android cihazlarda olduğu gibi harici olarak uygulamaları indirip kuramıyoruz.

Android cihazlarda root yapılarak veya root yapılmadan bir çok ekran videosu çekmek için uygulamaları bulabilirsiniz. Fakat iphone ürünlerde jailbreak yapılması gereken uygulamalar çalışmaktadır.

İphone telefonlarda ekran videosu çekmek için bizde kullanacağınız bir uygulama ile iphone ekran videosu çekmek için kullanabilirsiniz. SHOU uygulaması tam işinizi görecek bir app uygulamasıdır bu uygulamayı “https://itunes.apple.com/tr/app/shou-mobile-game-streaming!/id946848480”  adresi üzerinden veya apple store üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Konu Revize : Bu konumuz bir önceki konumuzdan önce yayınlanmasına rağmen geç yayınlandığı için sonradan gelen güncellemeler ile artık ios da kendi içinde özellikte iphone ekran videosu çekme özelliğini konumuzda inceleyebilirsiniz.

Türkçe desteği de bulunan bu uygulamada Start Recording tuşuna basarak ekran video’su çekerek sosyal ağlarda veya diğer alanlarda paylaşım yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın