Sponsorlu Bağlantılar

android güvenli mod nasıl açılır?

533 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Android güvenli mod açma konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız, tabi konuya başlamadan önce android güvenli mod nedir? bunun üzerinde biraz bilgi vermeye çalıştıktan sonra android güvenli mod nasıl aktif edilir? bunu anlatmaya çalışalım.

Android Güvenli Mod Nedir?

Aynen bilgisayar’da güvenli mod mantığı gibi çalışan bu sistemde android cihazlarda telefonu güvenli mod ile çalıştırdığınızda uygulamalar çalışmayacak ve açılırken daha bir stabil şekilde çalışacaktır.

güvenli moda geçmenin mantığı bazen programlar veya uygulamalar cihazlarda sorun yaratabilir, android cihazlarda güvenli mod ile bu sorun yaşanan app uygulamalara müdahale edebilirsiniz. Bu nedenle bazen android cihazı güvenli mod açma ihtiyacı duyulmaktadır.

Android Güvenlik Mod Açma 

zor durumlarda size yardımcı olacak güvenli mod aktif etmek için yapılacak adımlar aslında oldukça basittir. Telefon marka ve modeline göre değişkenlik sağlamakta olup piyasada en çok kullanılan iki marka’da güvenli mod açma konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Samsung Güvenli Mod Açma ;

  1. Samsung Cihazınız kapalı konumda iken açıyoruz.
  2. Animasyon ekranı geldiğinde ses düğmesinin kısma tuşuna basıyoruz.
  3. Kilit Ekranı görüldüğünde bastığımız düğmeyi bırakın.
  4. Güvenli Mod etkinleştirilmiş olacaktır.

LG Güvenli Mod Aktif Etme ;

LG marka android cihazlarda güvenli modu etkinleştirme için yapılacak adımlar aşağıdaki gibi yapılması gerekmektedir.

  1. Cihazı kapatmak için Güç Düğmesi ( Power ) basılı tutuyoruz.
  2. kapama düğmesine basılı tuttuğunuzda Güvenli Mod Aç düğmesi görünecektir, bu düğmeye bastığınızda güvenli mod etkin duruma getirebilirsiniz.

HTC Güvenli Mod Açma ;

  1. Cihazı açıyoruz.
  2. Cihazı açtıktan sonra Menü tuşuna basılı tutuyoruz.
  3. Güvenli Mod ekranı görene kadar menü düğmesine basılı tutmanız gerekecektir

Güvenli mod diğer Huawei, Motorola içinde geçerlidir. Böylece telefonu güvenli moda aldığınızda cihazda yaşanan sorunları çözebilecek duruma getireceksiniz.

Android telefonlarda güvenli mod‘dan çıkmak için telefonu yeniden başlatmanız yeterli olacaktır. Telefon bir döngü içine girmişse o zaman telefonun pilini çıkarıp bir dakika beklemeniz yeterli olacaktır tekrar batarya takarak cihazı başlattığınızda android güvenli mod çıkabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın