Sponsorlu Bağlantılar

İphone da kayıtlı şifreler görme

497 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone cihazlarda girdiğiniz kayıt ettiğiniz şifreleri nereden, nasıl görüntülenir? Bunu bu konumuz içinde bulabilirsiniz.

Bu şifreler nelerdir? Bu şifreler web tarayıcı uygulamalarında kayıt ettiğiniz şifreler, uygulamalara girişlerde kullanılan kayıt etilmiş parolalar olarak söyleyebiliriz.

Aslında bir konu başlığında şifre diyoruz fakat bu parola olacaktır genel olarak yaygın olarak halk arasında şifre denildiği için bizde şifre olarak dile alacağız.

Meraklısı için parola ve şifre arasındaki farklar nelerdir konumuzu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İPHONE KAYITLI ŞİFRELERİ NASIL GÖRÜRÜM

Apple cihazlarından IOS işletim sistemli iPad, iPhone cihazlarda kayıtlı parolaları görmek için aşağıda adımları takip ederek görebilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Parolalar ve Hesaplar
  • Uygulama ve Web

Burada kaydedilmiş şifreleri görebilir ve yönetebilirsiniz. Buradan yeni web site, kullanıcı adı ve parola eklemesi yapabilirsiniz.

Aynı zamanda parolaları otomatik doldurma butonu aktif ederek girdiğiniz sitelerde otomatik olarak doldurabilirsiniz. Böylece iphone kayıtlı parolaları görmek için bu adımları takip ederek silebilir, ekleyebilirsiniz.

Bu konumuzda iphone da girilen şifreleri kaydetme kayıt edildiği yeri ve yönetme konusunda bilgilendirme vermeye çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın