Sponsorlu Bağlantılar

İphone Borsa BİST verilerini veya HİSSE senedi ekleme

533 views
Sponsorlu Bağlantılar

iphone veya ipad kullananlar için BORSA app uygulaması belki pek dikkat çekmemiştir fakat bu uygulama cihaz üzerinde yüklü olarak gelmektedir. Borsa size uzak bir kelime olarak gelebilir fakat bir o kadar da borsa’da hisse senedi olan veya döviz , altın , diğer değerli maden veya menkul kıymetleri ,  yurdışı hisse senetlerini takip eden binlerce kişiyi bulabilirsiniz.

Bu konumuzda iphone borsa uygulaması üzerinde gelen default hisse senetlerini ve borsa takip verilerini nasıl değiştiririz bunu anlamaya çalışacağım. Borsa İstanbul veya kısaltması olarak BIST verilerini nasıl takip edebiliriz bunun için bir çok uygulama var fakat biz buna borsa app uygulaması ile nasıl senet takibi yapabiliriz bunu anlatacağım. BIST 30 XU030.IS veya XU100.IS sembolü veya istediğiniz hisse senedi takibi için belirlediğiniz değerli kağıdı ekleyebilirsiniz.

iphone borsa uygulaması

uygulamayı açıyoruz > burada apple , starbucks gibi hisse senetleri görünmektedir. Bunları isterseniz kaldırabilir , isterseniz yeni bir hisse senedi ekleyebilirsiniz. Yeni Hisse Senedi Eklemek için sağ alt köşede ızgara şeklinde ayarlar düğmesini kullanıyoruz.

iphone borsa app

+ işaretini küçük bir dokunuş ile bastığınızda buradan eski verileri silebilirsiniz veya yeni bir değer ekleyebilirsiniz. şimdi hemen aşağıdaki resme geçelim.

iphone borsa app

Arama yerine istediğiniz menkul kıymetler verisini yazarak aratın ve bulduğunuz istediğiniz hisse senedini eklemek için buraya dokunabilirsiniz. Artık bundan sonra kendinize göre ayarlayarak verileri takip edebilirsiniz. Ayrıca bununla ilgili ipucu olarak takip ettiğiniz hisse senedi üzerine bir kere dokunduğunuzda ayrıntılı bilgileri aşağıdaki panelde göreceksiniz sağa doğru çektiğinizde bununla ilgili olarak tüm bilgileri görebilir telefonu yan çevirdiğinizde grafik şeklinde takip edebilirsiniz.

Telefonu Yan Tutun ;

borsa grafik veri takibi

Takip Paneline eklediğiniz hisse senedi hakkında detaylı bilgileri alabilmek için hisse senedi bir kere dokunmanız yeterlidir ve telefonu yan çevirdiğinizde grafik şeması ile istatistik bilgilerini görebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

iphone borsa uygulaması , borsa app nasıl kullanılır , iphone borsa yeni hisse senedi ekleme , iphone hisse senedi nasıl eklenir , hisse senet takibi , borsa istanbul takip , borsa uygulaması , değerli kağıt takibi , değerli maden takibi , bist takip

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın