Sponsorlu Bağlantılar

İphone apple store otomatik güncelleme nasıl açılır

659 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Apple Store otomatik güncelleme açma konusunda bilgilendirme yapmaya çalışacağız. IOS işletim sistemi kullanan İPhone, iPad, Mac cihazlarda kullanılan uygulamalara gelen güncellemeleri kendiliğinden, otomatik olarak yapmasını istiyorsanız otomatik güncellemeleri etkinleştirebilirsiniz.

Bizde bu konuda Apple Store de uygulama güncellemeleri otomatik olarak nasıl güncellenir, güncellemeler nasıl açılır? Bunu makalemizde sizlere resimli anlatım ile anlatacağız.

APP STORE OTOMATİK GÜNCELLEME AÇMA

Sizde Apple İOS işletim sistemli akıllı cihaz kullanıyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek yapılış tarifini öğrenebilirsiniz.

Otomatik güncellemeleri wifi ağı üzerinden veya mobil internet üzerinden güncelleme yapabilirsiniz fakat bazı uygulamalar boyutları yüksek olduğu için mobil internet üzerinden değil de kablosuz ağ üzerinden güncelleme kabul etmektedir.

app store otomatik güncelleme etkinleştirme için cihazın Ayarlar > Adınız ve Soyadınız olduğu ilk menüye giriş yapıyoruz.

iTunes ve App Store yazan menüye giriyoruz. Bu alanda “Güncellemeler” yazan yerdeki anahtarı açık duruma getirerek etkinleştiriyoruz.

APPLE UYGULAMALARI OTOMATİK GÜNCELLEME

Bu güncelleme butonu etkinleştirdiğiniz de yeni satın alınan uygulamalar başta olmak üzere diğer güncelleme gelen tüm uygulamaları güncelleye bilirsiniz.

Bu alanda aynı zaman da “hücresel veri’yi kullan” anahtarını aktif ettiğinizde güncellemeyi mobil veri üzerinden yapacaktır. 150 MB boyutlu verilerin altını hücresel ağ üzerinden yapacak eğer üstü boyuta sahipse wifi ağı üzerinden yapacaktır.

Bu konumuzda apple uygulamaları otomatik güncelleme nasıl yapılır? Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın altından veya soru & cevap sayfamızdan tarafımıza iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın