Sponsorlu Bağlantılar

ios cihazlarda fotoğraf adı nasıl öğrenilir?

686 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, ios işletim sistemli iphone, ipad cihazlarda film rulosuna kayıtlı fotoğrafların adını öğrenme konusunda siz takipçilerimize bilgi olarak vermeye çalışacağız.

Telefondan bilgisayara resimleri atarken ya da herhangi bir yere yüklemek isterken fotoğrafın, fotoğrafların ismine göre yüklemeyi düşünebilirsiniz. Bu nedenle telefonun, tabletin içinde yüklü fotoğrafların adını öğrenmek için ne yapılabilir, nasıl öğrenilir?

İPHONE’DA FOTOĞRAF ADINI ÖĞRENME

Tablet, telefonda fotoğrafın kayıtlı adını öğrenmek için film rulosu içine giriyoruz ve öğrenmek istediğiniz fotoğrafına geliyoruz.

  • Adını öğrenmek istediğiniz fotoğrafın sol alt kısmında paylaş butonu basıyoruz.
  • Paylaş butonu basıyoruz.

  • Açılacak menüde “Dosyalar’a Kaydet” butonu basıyoruz.
  • Burada Kayıt edilecek yeri ve aynı zamanda dosya ismini göreceksiniz.

Dosya ismini öğrenmeyi tüm belgelerde yapabilirsiniz. İphone da kayıtlı belgelerin ismini bu şekilde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yukarıda konu anlatımda iphone telefonda kayıtlı fotoğrafları, dosyaların adını nasıl öğreniriz?

Konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın