Sponsorlu Bağlantılar

İOS 14 güncellemesi alacak telefonların listesi

620 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda APPLE İOS 14 güncellemesi alan telefonları listesi sizler için bu yazımızda bulabilirsiniz.

İOS 14 güncellemesinde yeni gelecek özelliklerin neler olduğu hal belirsizliğini korurken WWDC 2020 de tanıtımı yapılacak olan IOS 14 güncellemesinde, güncelleme alacak cihazların bir listesinin sızdığı ortaya çıktı.


İOS 14 GÜNCELLEMESİ ALAN CİHAZLAR

Bu listede güncelleme alacak telefonlar, telefon modelleri aşağıda listeli bir şekilde bulabilirsiniz. Güncelleme gelecek telefon listesi şu şekilde;

iPhone SE

iPhone 6S

iPhone 6S Plus

iPhone 7

iPhone 7 Plus

iPhone 8 Plus

iPhone X

iPhone XS

iPhone XS Max

iPhone XR

iPhone 11

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

Yukarı da verdiğimiz iphone cihazlarda SE, 6S ve 6S Plus modellerine güncellemenin gelmeyeceğini hakkında söylentilerinde kulaklara geldiği söylenmektedir.

12.9 inç iPad Pro

11 inç iPad Pro

10.5 inç iPad Pro

9.7 inç iPad Pro

iPad (7. nesil)

iPad (6. nesil)

iPad (5. nesil)

iPad mini (5. nesil)

iPad Air (3. nesil)

Güncelleme gelecek iPad cihazlarda yukarıda verdiğimiz gibi gelen haberler arasındadır. Bu haberler kesin bilgiler olmamakla birlikte İOS 14 güncelleme alacak cihazların listesi verilmektedir. Bunun için Apple sitesinden gelen güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Tavsiye Yazı; Apple Yardım ve Destek Hattı

Yukarıda konumuzda Apple İOS 14 güncelleme alacak modeller olarak bilgiler aktardık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızdan veya destek hattı sayfamızdan bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın