Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayesinde farklı fontla yazı yazma

5.881 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram hikayelerinde kullanabileceğiniz yazı tipi olarak farklı font yazı kullanmak için siz takipçilerimize ve meraklı kullanıcılara ipuçları vereceğiz.

Dünyaca ünlü, en çok kullanılan instagram da hikayeler veya diğer adıyla stories en çok kullanılan özelliklerden biridir. Böyle olunca instagram daha çok kullanıcı sayısını artırmak için yeni özellikler getirmeye devam etmektedir.

Bizim bu konumuzda instagram hikayesinde yazı yazma özelliğinde farklı yazı modeli kullanma hakkında sizlere püf noktalarını sunacağız.

İNSTAGRAM HİKAYESİNDE BAŞKA YAZI FONTU KULLANMA

Hikayelerinizde videolar, resimler paylaşırken üzerine farklı yazı sitili eklemek suretiyle kullanabilirsiniz. Bunun için üçüncü parti yazılım kullanabilirsiniz.

  • Akıllı telefonunuza OVER APK uygulamasını indiriniz. Bu uygulamayı indirmek için aşağıda işletim sistemine göre indirebilirsiniz.

ANDROİD;https://play.google.com/store/apps/details?id=app.over.editor&hl=tr” adresi üzerinden cihaza indirebilirsiniz.

İOS;https://apps.apple.com/us/app/over-design-flyer-story-maker/id535811906” adresi üzerinden iphone veya ipad indirebilirsiniz.

  • Bu uygulamayı indirdikten sonra hikayenizde resimler veya video paylaşmak için galerinden seçiniz ve instagram hikayenize ekleyin.
  • Daha sonra yüklediğiniz paylaşacağınız görsele yazı yazmak için yazı bölümüne giriyoruz.
  • Buradan yazılar için dileğiniz yazı fontunu seçiyoruz.
  • Daha sonra instagram hikayesinde paylaşabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda konumuzda instagram stories farklı yazı fontu kullanma işlemi için neler yapılır, nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Tavsiye Yazı; instagram yardım ve destek hattı

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden sorunlarınızı bizimle paylaşabilir. Diğer tüm konularda instagram hataları, sorunları, problemleri için instagram yardım ve destek hattı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın