Sponsorlu Bağlantılar

internet’den indirilen dosyalarda virüs var mı?

160 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarların baş belası virüsler , gelen bir mail açsan virüs , bir linki tıkla’san virüs , internetten bir dosya indirseniz virüs bunlar hep başa bela olurlar kimileri dosyaya zarar verir , kimisi fidye istemek için dosyaları kilitler hep bunlar başa bela oldukları için insan temkinli olmalıdır.

Peki internet üzerinden indirdiğin dosyalar ne kadar güvenli acaba bu dosyalarda virüs var mı? virüslü mü? bunu nasıl bilebiliriz kavun değil ki koklayalım veya içini açıp bakalım işte tam burada bu konuda size yardımcı olarak bir online virüs tarama veya online dosya kontrol etmek için kullanacağınız bir site ; “https://www.virustotal.com/” bu adres üzerinden indirdiğiniz dosyalar virüslü mü ? bu kontrol edebilirsiniz.

indirilen bu dosyaları site üzerine yükleyerek bu dosyaları kontrol edebilirsiniz.

virüs tarama

 

128 MB boyutunda dosyaları , exe dosyası , doc veya mp3 , mp4 gibi her türlü dosyaları yükleyin ve TARA! butonu ile virüs kontrolü sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte ayrıca link adreslerini de kontrol edebilirsiniz. sitelerin virüslü olup olmadığını bu sayede öğrenebilirsiniz.
virüslü olup olmadığını kontrol etme

 

yüklenen dosya temiz ise tespit edilme oranı %0 sıfır veya 0 / 56 yani 56’da sıfır çıkacaktır. 1-2 gibi algılarsa bu dosyalar virüslü dür. böylece bilgisayar yüklerken faz geçebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

virüs kontrol , virüslü mü ? , virüslü dosyaları kontrol , virüs dosyaları tarama , dosyalar virüslü mü? nasıl anlarım , online virüs tarama , virüslü program , virüslü siteler , web sayfa virüs kontrol , Ücretsiz Online Virüs

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın