Sponsorlu Bağlantılar

Tango Radarı Nedir?

1.048 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango mobil uygulama ilk çıktığında kayıt olduğunuzda telefon rehberinizde kayıtlı olan kişiler ile sesli , görüntülü ve text mesaj olarak anlık iletişim sağlayabiliyorsunuz. Bu zaman ile arkadaşlık sitesi üzerine dönmeye başladı gibi geldi. Oda içinde sohbetler , salla özelliği ile arkadaş bulma ayrıca kaydırma yolu ile yakındaki özellikler ile arkadaş bulabiliyordunuz.

Şimdi Son güncellemeler ile Tango Radar özelliği ile farklı arkadaş bulma özelliğini de beraberinde getirdi. peki Tango Radarı Nedir? diyecek olursak buna bir açıklık getirelim.

tango radarı

bir arkadaşınızı eklemek için tango radarını açmasını isteyin. Arkadaşınız ekranda görüntülendiğinde, eklemek için resmine dokunun.

Bu özelliğin işleyiş şekli bluetooth özelliği açık yakındaki kişileri eklemenin kolay bir yolu , bluetooth açık olan ve tango radarı kullananların bir birini bulması ve resim üzerine dokunan bir birini arkadaş olarak eklemesidir.

“Tango” öğesinin Aksesuarlara bağlanmasına izin vermek için bluetooth’u Açın”

Yukarıda size saten bu uyarıyı verecektir. böylece aynı yakın bölgesi tango radarı kullanarak arkadaş ekleyerek sohbet ve çağrılar yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

tango radarı nedir , tango radarı ne işe yarar , tango radarı nasıl kullanılır , tango radarı kullanımı , tango radar özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın