Sponsorlu Bağlantılar

İnternet’de Sizi Takip Edenlerden Kurtulun

932 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi Fişlenme olayları sadece Türkiye de değil Avrupa hatta dünyada can sıkıcı bir olay olmaya başlamıştır. İnternet üzerinde attığımız her olay adım adım takip ediliyordur peki İnternet tarayıcısında iz bırakmadan yani bir başka değişle karda yürüyüp izimizi belli etmeden dolaşmanın bir yolu var mıdır ?  Bunun için Google Chrome destekleyen bir eklenti mevcuttur bunun adı ise ZenMate tavsiye edebileceğimiz bir eklentidir. bu Eklentiyi Google Chrome install ederek kurabilirsiniz.

Bu Eklenti ile İnternet’de dolaşırken son Derece güzel bir şekilde maskeleme yapıyor. Zenmate tarayıcımıza indirip kurduğumuzda takip etmek isteyen kişileri engellemiş oluyor. Chrome üzerindeki tüm trafiği şifrelemektedir. 

 

 

Tamamen ücretsiz olan bu eklenti ile hız ve performans konusunda hızlıdır.  Bu Eklenti bize en yakın olan sunucuları kullanmaktadır isterseniz Almanya, isterseniz Hong Kong gibi seçebileceğiniz sunuculardan bağlanmış gibi gösterebilirsiniz. Her Ayrı Sekmeden bile farklı bağlantı yapmak mümkündür. Kısacası Google Chrome üzerinden yapmış olduğumuz tüm adımları gizlemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın