Sponsorlu Bağlantılar

internet’de pdf dosyası nasıl aranır.?

31 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , bu konu anlatımda pdf ( Portable Document Format ) dosyası internet’de nasıl bulunur konu anlatımında bulunacağım. Okul’da , Sunumlarda veya gerekli konu için kitap , doküman gerekebilir size lazım olan konu için gerekli olan konu anlatımları pdf dosyası içinde gizlenmiş olabilir .

Sizde konularınızı pdf olarak bulmak için internet ortamında dosya arama ihtiyacı olabilir bizde internet’de size gerekli olan pdf dosyası nasıl aranır , bulunur bununla bu anlatmaya çalışmaya başlayalım.

pdf dosyası

internette pdf arama için bununla ilgili arama motorları ayrıca mevcuttur , bunların en başında ise “pdfsearchengine.org/” sitesini kullanarak bulma şansınız var ayrıca Google Arama Motorunda ise arama yapacağınız anahtar kelimeler önemlidir. 

arama anahtarı olarak örnek kelime “bilgisayar”+”pdf”  olarak bilgisayar ile ilgili pdf dosyalarını aratmak için kullanabilirim. eğer siz pdf olarak bir kitap arayıp bulmak istiyorsanız “kitapismi”+”pdf” şeklinde veya biraz daha geniş olarak korku üzerine yazılı kitap bulmak veya başka bir konu aramak için “kitap”+”korku”+”pdf”  olarak anahtar kelime çoğaltarak bulma şansınız daha fazladır.

pdf dosyalarını internetten aramak için ilgili konu başlıklarını tırnak “ içerisinde yazmanız halinde daha etkili bir şekilde bulabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket;

pdf arama , pdf bulma , internetten pdf arama , internetten pdf bulma , pdf bulma , pdf arama , pdf search , search pdf files , pdf nasıl aranır , pdf nasıl bulunur , pdf dosyasını bulma internet

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın