Sponsorlu Bağlantılar

tinder “belirteç istenirken bir hata oluştu” sorunu

544 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sorulardan biride tinder “belirteç istenirken bir hata oluştur” uyarı, hata mesajıdır. Bu sorun neden kaynaklıdır telefon hattı mı? üyelik bilgileri mi? yoksa tinder tarafından oluşan bir sorun mudur? Bunlara elimizden geldiği kadarıyla cevap vermeye çalışacağız.

Hoppala! SMS doğrulaması için belirteç istenirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar dene..

Tinder sms doğrulaması sırasında oluşan bu hata mesajı genelde Tinder tarafından oluşan bir sorundur. Sizinle pek alakası olmasa’da girdiğiniz telefon numarası doğru bir şekilde yazıldığından emin olunuz.

Onay kodu gelmediği sürece fazla fazla sms talebinde bulunmayınız, aralıklarla tekrar tekrar deneyebilirsiniz fakat arka arkaya istek sorun yaratabilir. Tinder Onay Kodu gelmesini beklerken oluşan bu hata’da sms onaylama için bir kaç saat sonra yeniden deneyiniz. Ayrıca Facebook ile doğrulama yaptıysanız sms onay kodu için bu sorun teşkil edildiği’de söylenebilir.

Araştırmalara göre uygulamayı silip tekrar yüklendiğinde ve paralı üyeliğe geçildiğinde sms onayı geldiği hakkında bilgilerde mevcuttur. Facebook kayıtlı telefon numarası ile aynı olması gerektiğini belirtilmektedir. 

Bunun dışında kullanılan tinder uygulaması sürümünün en son sürüm olduğundan emin olmanızı istemektedirler. Bu söylenenler konusunda sizinde bu konu ile ilgili sorunlarınız varsa lütfen deneyimlerinizi yorumlar bölümünden yazınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın