Sponsorlu Bağlantılar

internet hızınız ne ? hangi bağlantıyı kullanıyorsunuz?

122 views
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba değerli takipçi ve ziyaretçilerim burada benimde merak ettiğim ve siz takipçi ve tesadüfü ziyaret eden ziyaretçilerinde merak ettiği internet hızı nasıl ölçülür , kullandığınız internet bağlantısından veya internet sağlayıcısı firmalar ttnet , turknet , superonline , avea , vodefone , turk telekom , fiber bağlantı sağlayan firmalar ve bunların hangi download hızı mbps hızı veya upload hızı olarak kullandığınız paketi sizde yorum bölümüne yazarak bilgi amaçlı deneyimlerinizi paylaşmış olursunuz.

Daha önceden kullandığım ttnet 8 mbps hızından memnun olmadığım için kablonet 25 mbps hızındaki 50 gb kotalı internet kullanıyorum ve gayet memnum hem bağlantı yönünden hemde ücret olarak daha makul fiyat olduğu için sizinde mutlaka bütçe ve seçeneklerine göre tercihiniz vardır .

Sizde hemen yorum bölümüne yazınız.

İNTERNET HIZINIZ NASIL ÖLÇÜLÜR HEMEN BURADAN ÖĞRENİN …

Arama Tags & Etiket ;

hangi internet paketi , hangi internet hızı iyi , internet hızı en iyisi , en hızlı internet , internet sağlayıcı firmalar

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın