Sponsorlu Bağlantılar

instangram asıl fotoğrafları kaydet ne demek?

698 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu anlatımda instagram ile içli dışlı olan kullanıcılar için Asıl Fotoğrafları Kaydet ne demek, ne işe yarar bunu merak edenler için bu soruya cevap vermeye çalışacağız.

Fotoğraf ve video paylaşım platformu olan instagram‘da günde milyonlarca görsel paylaşılmaktadır, siz de instagramı sıklıkla kullanıyorsanız ve sık sık paylaşımlar yapıyorsanız bunu saten anlatmaya gerek kalmıyor, instagram’da Ayarlar > asıl fotoğrafları kaydet özelliğini görmüşünüzdür.

Asıl Fotoğrafları Kaydet Nedir?

asıl fotoğrafları kaydet özelliğini aktif eder iseniz instagram da yüklediğiniz , düzenleyip, filtrelediğiniz ve paylaştığınız fotoğrafları telefonda galeri kısmına kayıt edecektir. Yani instagramda paylaştığınız fotoğrafların bir yedeğini galeri kısmına arşivleyecek, yedeğini alacaktır. 

Asıl fotoğrafları kaydet özelliğini kapatırsanız bu işlem artık gerçekleşmeyecektir. Ayarlar ( Çark işareti ) > asıl fotoğrafları kaydet tuşunu açarak özelliği aktif edebilirsiniz.

Bu özellik sizin şu işinize yarayabilir telefonda çektiğiniz fotoğrafları paylaşım esnasında düzenlediniz ve fotoğrafları filtreleme ile paylaştığınız da o fotoğraf direk telefonda instagram galerisine kayıt edeceği için tekrar tekrar kayıt etmenize gerek kalmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın