Sponsorlu Bağlantılar

instagramda yeni konum ( mekan ) ekleme

4.569 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram‘da paylaştığınız fotoğraf veya videolara konum eklemek istediğinizde arama yaptığınızda lokal konum çıkmaya bilir. Bunun için yeni bir konum ekleme özelliğini kullanamaya bilirsiniz.

Peki instagramda konum ekle özelliğini kullanmak için nasıl yer , mekan , konum eklenebilir ? Aramalarda çıkması için yeni konum eklemek için ne yapabiliriz ?

Konum Ekle kısmına girdiğiniz yeni bir konum ekleme imkanı maalesef instagram izin vermiyor. Arama kısmındaki gelen adresler ise google maps üzerinden alınan veya daha önceden açılmış var olan konum adresleri görüntülenmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

instagram konum ekleme , instagram yer ekleme , instagram mekan ekleme , instagramda nasıl yeni bir konum eklenir , instagram adres ekleme , instagram fotoğraflara konum ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagramda yeni konum ( mekan ) ekleme (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. instagrama yeni konum ekleme için googlemaps özelliğinden yararlanabilir. eklemek istediğiniz konumu buradan kayıt edilebilmektedir. Eklemek istediğiniz mekanı konum olarak kayıt ediniz böylece googlemaps de çıkan arama sonuçları , facebook ve instagramda konumlar da görünecektir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın