Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da yeni Boomerang Özelliği

681 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da yeni bir özelliği duyurdu ; instagram boomerang özelliği ile artık kısa video çekerek gönderim yapabileceksiniz.

Bu özellik ile 1 ( bir ) saniyelik kısa videolar çekerek paylaşım yapabileceğiniz bir app uygulaması olarak indirmeniz gerekecek olan  instagram boomerang ile hazırlamanız gerekiyor. İnstagram kullanıcılarının bir saniyelik kısa döngü video ile paylaşım yapmasını sağlamaktadır.

boom2

Akıllı telefonlara indirilen bu uygulama bağımsız olarak mobil cihazlara yüklenmektedir. Bu uygulama oldukça basit olarak sadece çekim tuşu ile birlikte çekimlerini intagram ve facebook üzerinden paylaşa biliyorlar. Gif resim veya hareketli resim olarak da tabir edilen bu kısa video çekimi ile paylaşımlarınızı rengarenk paylaşımlar yapabileceksiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram kısa video , instagram bir saniyelik video , instagram boomerang , instagram boomerang nedir , instagram boomerang kısa video , instagram boomerang gif video

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın