Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Yanlışlıkla Birinin Resmini Beğenme !!

2.740 views
Sponsorlu Bağlantılar

Siz takipçilerim tarafından gönderilmiş bir soruda Yanlışlıkla Bir Kişinin resmini beğendiğini sonrasında engellediğini buna bildirim karşı tarafa gider mi? sorununa cevap arayalım.

instagram like - instagram beğeni

İnstagram’da takip ettiğiniz kişilerin resim , fotoğraflarını beğendiğiniz’de Karşı tarafın Bildirimler > Sen kısımında görünmektedir. Eğer Yanlışlıkla bir kişinin resimlerini beğendiyseniz , karşı tarafa ileti gider , Fakat karşı tarafı engellediğinizde bu iletiyi resmini beğendiğiniz kişi artık göremez , bununla birlikte engelli kaldırdığınızda beğeni iletisini tekrar görür.

Ayrıca Resim beğenisini hemen kaldırdığınızda yani kişi görmeden kaldırdığınızda beğeni iletişini bu kişi görmez sizde büyük bir sıkıntıdan kurtulmuş olursunuz :) bununla ilgili olarak bir çok mesajlar geldiği için bunu söylemeden de geçemeyeceğim.

Arama Tags & Etiket ;

instagram beğeni , instagram like , instagram yanlış beğeni , instagram istenmeyen beğeni , instagram resim beğeni , instagram fotoğraf beğenisi , instagram da yanlışlıkla beğenme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın