Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Tarayıcı Sertifika Saatiniz Geri Hatası

4.298 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da kullandığınız , Yandex , Mozilla-FireFox , İ.Explorer , Google Chrome gibi tarayıcı yani browser hatalarından biride “sec_error_ocsp_future_response” hatası veya Google Chrome’de “Saatiniz Geri” Explorer tarayıcınızda ise Bu web sitesinin güvenlik sertifikasında sorun var sorunları ile karşılaşıldığında mutlaka tarayıcıda yanlış bir ayar ile bu sorun alınmaktadır.

Gelecekteki bir tarihe ait yazını görüyor çözüm olarak ilk önce aşağıdaki adımları uygulamanızı tavsiye ederim. Bununla ilgili olarak çözüm sağlamış olacaksınız.

* Bilgisayarınız sağ altında bulunan saat ayarlarınızı kontrol ediniz. Burada yanlış bir saat ve tarih hatası var ise saati ve tarihi düzeltiniz.

* Diğer bir çözüm yolu İnternet Saati Eşitle adımını kullanarak yapacağız. Bununla ilgili olarak aşağıdaki adımları izleyerek sizde yapabilirsiniz.

internet saati eşitleme

 

Bilgisayarınızın sağ alt köşesinde saat ve tarih yazan kısma bir kere faremiz ile tıklıyoruz ve size saat ve tarih paneli açılıyor. Burada Tarih ve saat ayarlarını değiştir… yazan yere giriyoruz.

internet saati eşitleme-1

Yeni bir pencere açılacak ve burada İnternet Saati yazan tab sekmesini açıyoruz. Burada bilgisayarınız en son eşitleme saati ve tarihini göreceksiniz. Ayarları değiştir… yazan yere giriyoruz.

internet saati eşitleme-2

Bu yeni pencerede Şimdi güncelleştir yazan butonu kullanıyor ve İnternet Saat Ayarlarını güncelleştirmiş oluyoruz. böylece internet saat ayarlarını yapılandırarak tarayıcınızı kapatın ve yeniden başlatınız.

Arama Tags & Etiket ;

Bu web sitesinin güvenlik sertifikasında sorun var hatası , saatiniz geri hatası nasıl çözülür , sec_error_ocsp_future_response sorunu nasıl çözülür , sertifika hatası , sec_error_ocsp_future_response fix , sorun çözümü , nasıl , hata , sorunsal 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın