Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Anketinde Kimin Oy Verdiğini Nasıl Görebilirim?

49 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da oy kullananları görmek, kimin anketinizi oyladığını nasıl görebilirim konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

İnstagram da belirli konularda anketler yapabilirsiniz, sizi takip edenler veya profiliniz herkese açık ve oylamaya katıldığında kimin oy kullandığını merak edebilir ve görmek isteyebilirsiniz.

Ankette seçeneklere oy verilebilir ve insanlar neye oy verdiğini bakmak istediğinizde bazı kullanıcılar nereden bakacaklarını bilmeyebilir.

Anketinizi paylaştıktan sonra arkadaşlarınız oylamaya başlayabilir ve bu gerçekleşirken gerçek zamanlı sonuçları görmeye başlayabilirsiniz. Bayan sayfalarında hangi kıyafet giymeniz gerektiğini veya iki ürün arasında kararsız kaldığınızda hangi ürünü alabileceğini oylamaya yaparak karar verebilirsiniz. Peki Instagam anketinizde kimin oy verdiğini hangi şıkkı seçtiğini nereden görebilirsiniz. Bununla ilgili yeni başlayan kullanıcılar için hemen bilgi verelim.

INSTAGRAM ANKETTE KİMİN OY VERDİĞİNİ VE NEYE OYVERDİĞİNİ NASIL GÖREBİLİRİM

İnstagram da kimin oy verdiğini görmek istiyorsanız hikayenize dokunun ve anketin olduğu hikayede izleyici listesini görmek için yukarı doğru kaydırın.

Kaç kişinin oyladığını, kaç kişinin izlediğini ve kimin nereye oy verdiğini bu alan üzerinden görebilirsiniz.

Böylece gelen oylara göre arkadaşlarınızın görüşlerini karşılaştırabilir ve gerekirse karar vermek için bu anket sonuçlarını kullanabilirsiniz.

Eğer oy verme süresi daha varsa bu süreyi bekleyebilir veya arkadaşlarınıza DM atarak oylamaya katılmasını söyleyebilirsiniz. Böylece kullanıcı, oylayıcı az olduğunda bu tekniği kullanarak karar vermenizde yardımcı olabilirler.

TAVSİYE VİDEO;

İster bireysel, ister işletme hesabınızda yaptığınız bu oylama ile etkileşimi de arıtabilirsiniz. 24 saat sonrasında oylama sonuçlarınızı ayrıca hikaye bölümünde de paylaşarak bu sonuçları herkesin görmesini de sağlayabilirsiniz.

Bu konumuzda instagram story de oylama sonuçlarını görme, kimin hangi seçeneklere oy verildiğine bakmak için bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın