Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Tehdit / Şantaj Mesajları Alıyorum..!

5.189 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler Fotoğraf , Video paylaşım platformu olan instagram’da kullanıcı sayısı 30 milyon kişiyi açmıştım , bununla birlikte gün geçtikçe kendini yenilemeye devam eden ve bir çok özelliği bünyesine katan instagram ‘da direct message ( dm ) , bölgelere göre aramalar ile bir yok çok yeni yerleri ve kişileri’de keşif edebiliyorsunuz.

Kullanıcı sayısının çok olması ve popüler olmasının avantajları ile bir o kadar da dezavantajları çıkabilmektedir. İnstagram üzerinden ürünlerinin satışı , yeni kişiler ile tanışmalar amaçlıda kullanılan instagram’da paylaştığınız resimler , atılan mesajlar ve videolar ile ilgili olarak sizleri mutlaka tehdit eden ve bunun üzerinden şantaj yaparak para istemeye çalışan kötü niyetli kişilerde mutlaka çıkacaktır.

İnstagram’da böyle kötü niyetli düşüncelerin önüne geçmek için bir form düzenleyerek sizin paylaştığınız resim , video , mesajlar ile ilgili olarak tehdit edenler para göndermenizi istiyor ve şantaj ediyor ise bu kişi , kullanıcıları şikayet edebilirsiniz.

https://help.instagram.com/contact/240773466098227” adresi üzerinden giriş yaparak burada sizden istenen bilgileri doldurarak bu kişiyi şikayet edebilirsiniz.

Instagram’da Şantaj Şikayeti

instagram'da şantaj şikayeti

Burada sizden para talep eden kişiyi ve hesap bağlantısını ve tehditkar gönderinin bağlantısını buradan instagram tarafına göndererek şikayetinizi gönderin . Bu bölümde burada gönderi bağlantı adresinin nasıl alınacağını ile ilgili olarak size bilgi için linkte verilmiştir.

Arama Tags & Etiket ;

instagram’da şantaj mesajları alıyorum , tehdit mesajları alıyorum , instagram’da para istiyorlar , para göndermemi istiyorlar , tehtit mesajları alıyorum , tehdit içerikli mesajlar atıyorlar , video ile şantaj yapıyorlar , fotoğrafım için şantaj mesajları alıyorum , instagram suç duyurusu

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram’da Tehdit / Şantaj Mesajları Alıyorum..! (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın