Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram “Gönderi beğenilemiyor.” Hatası

1.002 views
Sponsorlu Bağlantılar

Geçen gün instagram hesabımda takip ettiğim arkadaşlarımın resimleri beğenirken bir arkadaşımın paylaştığı fotoğrafı beğenmeye kalktığımda bir hata ile karşılaştım. Hata mesajında aşağıdaki gibi resimde olduğu gibi “gönderi beğenilemiyor.” sorunu ile karşılaşmıştım.
instagram gönderi beğenilemiyor

 

Bu gönderi şu anda beğenilemiyor. Lütfen birazdan tekrar dene veya bir hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir. Yok Say , Bizimle paylaş

Bu sorunun neden kaynaklandığını anlamam geç olmadı , ilk önce bağlantı sorunu var sanıyordum , internet bağlantısı olmadığını düşündüm fakat bu arkadaşım beğeni kasması yapıyor olabileceği kanısına vardır. 800 kişiye yakın takipçisi var etiket kullanmıyor fakat beğeni sayısı oldukça yüksek çıkıyor , beğeni kasması yaptığında belli limitleri geçtiğinde belirli sürede belli beğeni yapılabiliyor bu limit aşımı yaptığı için beğeni yapılamıyor o yüzden geçici bir süre Gönderi beğenilemiyor sorunu oluştuğu düşüncesindeyim.

Arama Tags & Etiket ;

Gönderi beğenilemiyor hatası , Gönderi beğenilemiyor. sorunu , Gönderi beğenilemiyor. instagram , gönderi beğenememe sorunu yaşıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın