Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Takip Et dediğimde bir kaç saniye sonra geri atıyor!

25.263 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Hülya

Soru Gönder : merhaba , ben bir arkadaşımı veya bir başkasını takip et dediğimde takip butona basıyorum bir kaç saniye sonra tekrar geri atıyor yani +TAKİP ET butonu geri normal haline geliyor bunun nedeni nedir ? yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap : Merhabalar Hülya Hanım , instagram’da takip edemiyorum hatasını alıyor iseniz bunun bir kaç farklı nedenleri olabilir ilk önce bunu belirlemek gerekir.

* Eğer takip edeceğiniz kişi sizi engellemiş ise bu hata ile yani takip edemiyor olabilirsiniz , takip et dediğiniz de bir kaç saniye sonra geri atıyor ise muhtemelen engellisiniz dir.

* Diğer bir unsur karşı instagram tarafında yani veri tabanında , sunucularında bir sorun kaynaklı olabileceği içi,n bunu göz önünde bulundurmanız gerecektir. Belli bir süre sonra tekrar deneyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram’da Takip Et dediğimde bir kaç saniye sonra geri atıyor! (12 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Diğer istediğim profilleri takip edemiyorum fakat bir tane profil var onu takip etmek istediğim zaman bana topluluk kurallarına aykırı olduğu için bazı paylaşımları vb kısıtlıyoruz gibi bir yazı çıkıyor fakat başka hesaptan aynı kişiyi takip edebiliyorum ve engelleme gibi bi sorunda yok bunun nedenini bilen var mı acaba

 2. Merhaba Bn de takip istegi attigimda geri takip isteğini atıyor telefonu kapatıp açtım gene aynısı oldu instgrami silip yükledim gene aynısıni oluyor kişi de bni engellemem iş Bn BUNU birkaç kişiye uyguladım hepsinde de geri attı ne yapmam gerek

  • Rabia hanım aşırı istek attığınız için sizi geçici olarak ban atmışlar bu sorun düzelir fakat takip limitlerine uymanız gerekecektir.

 3. Merhaba Ben istigram hesabimda birini engeldim ayni zamanda oda Beni engeledi suan ikimizde bir birimizi Geri takip etmek istiyoruz ama sayfalarimiz iki tarafa da acilmiyor hic bir sekilde birbirimizi goremiyoruz Geri engelemeyi kaldirma icin….?

 4. Merhaba ben birisinin takipçilerine girince toplu takip isteği atmak istiyorum ama çözüm bulamadım bi uygulama yada yöntem varmı sayfa mi büyütmeye calisiyorumda

 5. Takip et dediğimde takip ediyorum sonra geri çekiyor ama fotoğraf beğenebiliyorum diğer hesabımda hiç bir sorun yok nedeni nedir acaba

 6. Yani hesap actim takip istegi atiyorum siliniyo ve bi uyari geliyo bize bildirin – altta da tamam diyo uygulamayi sildim bidaha yukledim olmuyo na yapabilirim.

 7. Meraba ben ınsgram acıyorım aradan bır ıkı saat gecıyo hesabınız calındı dıye bıldırım gelıyo ılı uc kere oldu oyle nedenı ne olabılır acaba

  • Merhabalar, instagram geri aldığınızda mail adresinizin, telefonu numaranızı güncelleyin, şifrenizi değiştirin ve instagram hesabınızı web den açarak uygulamalar kısmında izinli uygulamaları kaldırın.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın