Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Slayt Fotoğraf Uygulaması

3.344 views
Sponsorlu Bağlantılar

400 milyon kullanıcı sayısına erişen popüler resim , fotoğraf paylaşım uygulaması İnstagram’da bilindiği gibi gif ve hareketli resim paylaşımı normal’de olmuyor , Bununla birlikte hazırlanan resimleri video şekline dönüştürüp slayt haline getirerek paylaşım yapan uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaların başında ise flipagram app uygulamasıdır.

İnstagram’da hareketli resim paylaşmak isteyenler için en popüler app uygulaması olan flipagram sayesinde paylaşımlarınıza görsellik gelecektir.

flipagram logo

Flipagram Nasıl Çalışır

Android için : ‘https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cheerfulinc.flipagram&hl=tr‘ adresinde indirebilirsiniz.

IOS için : ‘https://itunes.apple.com/us/app/flipagram-photo-video-editor/id512727332?mt=8‘ adresinden bu uygulamayı cihaza yüklüyoruz.

Mobil telefona yüklediğimiz flipagram için kısa bir e-posta üyeliğinden sonra , Fotoğrafları seçerek belirliyoruz isterseniz bu fotoğraflara müzik ekleyerek harika bir görsel slayt yapabiliriz. Bu hazırladığımız Slayt başta instagram’da , Facebook , Twitter , Vine , Whatsapp , e-posta olarak paylaşabilirsiniz.

Flipagram ile açtığınız üyelik ile buradan kullanıcıları takip edebilir paylaşımlar beğene bilir ,takipçi ve takip sayınızı artırabilirsiniz.

Flipagram ile Yapılacak Bazı Özellikler ;

* Popüler şarkıları slayta ekleye bilirsiniz.

* instagram ve Video için otomatik zamanalama

* Güzel Yazı tipleri

* Takip edecek arkadaşlar bulma

* Beğenme ve Yorum

* 15 göz alıcı filtreme

* Gizlilik Ayarı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın