Sponsorlu Bağlantılar

Cep Numarası ile Yer Tespit Programı

12.152 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuz’da akılla sıkça gelen bir soru için çözüm arayacağız. Acaba cep telefonu ile bu kişinin nerede olduğunu nasıl öğreniriz ? veya sizi arayan bir bilinmeyen numara hangi lokasyon bölgede olduğunu nasıl bilebiliriz ? Daha önce’den CİA App uygulaması ile bilinmeyen bir numaranın sizi kimin  aradığını nasıl öğreniriz hakkında bir yazı  yazmıştım. Bir havuz veri tabanında toplanan bu numaraları sorguladığınız’da kimin olduğu kayıtlı ise hemen öğrene biliyorduk.

cep telefonu ile yer tespiti

skylock nedir

Şimdiki bir telefon numarası ile bu numaranın nerede olduğunu öğrenmeye çalışacağız. Bunun için kullanılan programın ismi SkyLock belki çoğunuz duymuştur belkide yeni duyuyorsunuz.

Cep Telefonu ile nerede olduğunu öğrenmek sadece bir bilim kurgu filmlerinde olduğunu düşünebilirdik.  Merkezi Amerika , Newyork olan Verint şirketinin geliştirdiği bu yazılım ile artık telefon numarası ile yer tespiti yapılabilmektedir.

“Yerini Bul, İzle, Manipule Et” sloganı ile bu program satılmaktadır. Bu iş tam bir casusluk , dedektiflik ve Polis , Askeri hizmet için ideal olduğu söylenebilmektedir.

Bu program arayüzünde “Location Analys” kısmından telefon numarasını yazarak , Lokasyon bilgilerini vermektedir.

Bu uygulama Türkiye’de şuan itibari ile kullanılmamaktadır. 180 ülke’de kullanılmaktadır. Bu programı ‘http://www.verint.com/#sthash.ftSXEgwE.dpuf‘ resmi web sitesi üzerinden satın alabilir ve detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

cep telefonu ile yer tespiti , telefon numarası ile yer tespiti , telefon numarası ile yer nasıl bulunur , cep telefonu ile adres bulma , casusluk programları , telefon ile adres konumu bulma , skylock nedir , skylock nasıl çalışır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın