Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da silinen fotoğrafları geri getirme

14.112 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram’da silinen fotoğrafları geri getirme, kurtarma hakkında sizlerden gelen yoğun sorulara cevap vermeye çalışacağız. Eğer sizinde instagram sorunları hakkında sorularınız olursa tarafımıza bildirmeniz halinde iş yoğunluğuna göre cevap vermeye çalışacağız. 

instagramda silinen video veya fotoğraflar geri gelir mi? ilk önce bunun hakkında sizlere bilgi verelim ardından silinen resimleri kurtarma ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Bilindiği gibi instagram bir video ve fotoğraf paylaşım platformudur. Paylaştığınız resim, fotoğraflar, videolar instagram sunucularında barındırılır eğer siz bu görsel materyalleri silmezseniz veya hesabınızı kapatmazsanız bu görseller instagram sunucuları üzerinde tutulmaktadır. 

instagram fotoğraf kurtarma ;

Gittiğiniz gördüğünüz manzara, şahsınıza ait fotoğraflar veya bir arkadaşınızla çekindiğiniz resimleri paylaştınız bu paylaşımları yanlışlıkla yada bilinçli olarak sildiğiniz de eğer bunun bir yedeği yoksa yada direk ekran kamerasından çektiğiniz’de bu görseli silinmişse geri getirmek normal mümkün değildir.

Sildiğiniz paylaşımlar instagram sunucuları üzerinden de silindiği için silinen fotoğrafları geri kurtarmak mümkün olmamaktadır. Fakat şöyle bir ipucu verebiliriz instagram yüklediğiniz fotoğraflar eğer profiliniz herkese açık ise bazı siteler üzerinden indexlenmektedir. 

Bu indexleme yapan siteler “http://www.instawebgram.com/” , “http://www.lakako.com/” , “http://quadrum.co/” siteleri bu işi yapmaktadır. Eğer sildiğiniz resimler, videolarda hashtag kullandıysanız bu siteler fotoğrafları depolamasını yapmaktadır. Kullandığınız hashtag üzerinden silinen fotoğrafları geri kurtarma yapabilirsiniz. Bu bir ihtimaldir kesin bir garantisi yoktur.

Arama Tags & Etiket;

instagram recover photos, instagramda silinen fotoğrafları geri getirme, silinen fotoğrafları geri alma, silinmiş fotoğrafları kurtarma, instagram fotoğrafları kurtarma, instagramda fotoğrafım silinmiş, resim kurtarma, fotoğraf kurtarma, video kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram’da silinen fotoğrafları geri getirme (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Günaydın insigramda ki sildiğim resmî yorumlarıyla geri alabilir miyim Bu konu hakkında acil Bilgi geri dönüşü yaparsanız çok memnun olurum İlginize çok teşekkür ederim

  2. İnstagram Benden Hesabımı Dogrulamamı Telefon Numaramı yazmamı Istedi ve bende Hesabimi Dogruladim ve Dogruladiktan Sonra Tüm Fotograflarım Ve videolarım Hepsi Silinmis Lutfen Yardim Edermisiniz Napmam Lazım

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın