Sponsorlu Bağlantılar

instagranda hikaye kendiliğinden kayboluyor?

10.251 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda sizden gelen sorulardan biride instagram hikayeleri kendi kendiliğine kayboluyor? bir paylaşım yaptığımda stories ( hikaye ) 2-3 dakika sonra kendiliğinden kayboluyor sorunu ve çözüm yollarını sizlere vermeye çalışacağız.

instagram hikayeleri kendi kendine silinmesinin bir kaç nedeni olabileceğini daha önceki konularımızda söylemiştik. Bunun en başta nedenleri arasında instagram sunucularından kaynaklı ve kullandığınız telefonun eski sürüm kullanıyor olmasından dolayı yaşanan nedenler arasındadır.

instagram kendiliğinden siliniyor?

Bunun dışında instagram hikayenin kendi kendine silinmesinde bir farklı nedeni, mobil telefonun internet bağlantısının yavaş olması nedeniyle hikayenin tam yüklenmemesi nedeniyle silinmesi diyebiliriz.

hikayeni kendi kendine kaybolması sorunu için ne yapabiliriz? bunu sizlere önereceğim bazı tavsiyeleri uygulayarak çözmeye çalışacağız.

Kullandığınız telefon ne olursa olsun, ios ( iphone ) , android tabanlı telefonlarda ilk önce telefonun versiyon sürümü güncel olduğuna dikkat edelim. ardından instagram uygulamasının son sürümü yükleyin veya güncelleyin. 

Son olarak mobil internet bağlantısını kontrol ediniz, bağlı gibi görünse de bazen bağlantı hataları nedeniyle hikayenin yüklenmediği olmuştur. Eğer bu sorun devam ediyorsa instagram sunucu hataları nedeniyle oluşabileceğini unutmayın biraz beklemeyi tavsiye etmekteyim. 

Bilindiği instagram hikayeleri 24 saat sonra kendiliğinden silinmektedir, paylaştığınız video veya fotoğraflar 24 saat sonra kendiliğinden silindiği için buna dikkat etmelisiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın