Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Satışı Yasaklı Ürünler

934 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olarak kullananlar tarafından bilinen bir app uygulamasıdır. Ama günümüz teknoloji çağında artık İnternet üzerinden satışlar’da etkin bir rol almaktadır. Her ne kadar İnstagram’da ürün satışının yasak olması bunu etkilememektedir.

Başlığımızda İnstagram dedik ama genel’de Sosyal ağlarda , Facebook veya diğer uygulamalarda satışların aktif olarak yapılması ile birlikte , satışı yasak olan ürünlerde boy göstermekte , ama siz bir ürün pazarlayacaksınız ve bunu sosyal ağlarda satmayı düşündüğünüzde hangi ürünlerin yasaklı olduğu düşünebilirsiniz.

Yasal olmayan ürünler nelerdir ? Bunun aşağıda verdiğim sıralamada ürünlerin satışı yasaktır. Peki Bunlar Nelerdir? İnstagram’da ürün satışı yasaktır , instagram bunu desteklemiyor.

instagram satışı yasaklı ürünler

internet’de satışı yasaklı olan ürünler dersek daha iyi olacaktır şimdi bununla ilgili olarak belli başlı ,başlıklar olarak sıralıyorum.

Alkol , Ateşli silah ve bıçaklar , canlı hayvan , Seri numarası olmayan çalıntı ürünler , İnsan organları , kaçak ve ithalatı yasaklı ürünler , kopya – replika ürünler , kültür ve tabiat ürünleri , kilit açıcılar ( maymuncuk ) , Pornografi ürünler , radar dedektörleri , Resmi kıyafetler , toplu sms listesi , e-posta adreslerinin satışı , tütün mamulleri , yanıcı patlayıcı ürünler , yasaklı yayınlar , uyuşturucu maddeler , dopingli ürünler ,sahte diploma , pasaport , ehliyet gibi kimlikler , hisse senetleri , tahvil , bono , şans oyunları ,

Bunlar genel olarak internet üzerinde satışı yasaklı ürünlerdir bunları daha açabiliriz.

Arama Tags & Etiketler ;

internette yasaklı satışlar ,yasaklı ürün satışı , instagram ,facebook ürün satışı , yasal olmayan ürünler , kanuna engel ürün satışı , yasaklı ürün listesi , satışı yasak ürünler , yasaklı ürünler 2016 , yasaklı ürün listesi 2017 , gümrük

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın