Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da profilime kim bakmış?

1.308 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Ceylin

Soru Gönder : Merhaba , Benim instagram’da üyeliğim var , profil resmine , paylaştığım resimlere kimin baktığını görebilir miyim ?

Cevap : Merhaba Ceylin Hanım , Global olarak kullanılan bu popüler app uygulamasında , yüklediğiniz paylaştığınız veya profil resimlerinize kimin gezdiğini , profilime kimin baktığını görmeniz maalesef mümkün değildir.

instagram profilime kim gezmiş 

instagram arama geçmişi

Sizden gelen soru üzerine yaptığım araştırmalar ile ilgili olarak İnternet üzerinde bazı sayfaların paylaşımlarını ve hatta siteler sayesinde profilinizi kimin gezdiğini öğrenebilirsiniz gibi rastladığım siteler’de anladığım kadarı ile Facebook’da olduğu gibi arkadaş listesinden veya kullanıcılardan rast gele kişileri karşınıza getirmek sureti ile profile kimin baktığı ile ilgili saçma uygular vardır bunlar asla gerçeği yansıtmıyor  , şöylede tahmin ediyorum ki bu tür siteler üyelik girişiniz ile girdiğiniz için sizin profilinizi , kullanıcı profilinizi , instagram kullanıcı kasma için’de haberiniz olmadan kullanabilirler buna  dikkat ediniz.

Arama Tags & Etiket ;

İnstagram profilime kimler bakmış , instagram profilimi kim ziyaret etmiş , instagram profilimi kim gezmiş , istagram profil resmime kim bakmış , instagram fotoğraflarıma kim bakmış, stalk, stalklama, stalk etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın