Sponsorlu Bağlantılar

İnstagramda ne kadar zaman geçirdiniz?

2.014 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagramda geçirilen zaman ne kadar bu tip sorular hep akıllara gelmiştir. Gün boyunca instagramda ne kadar takılıyorum vaktimin çoğunu hangi sosyal ağlarda geçiriyorum gibi sizlerden de gelen sorular olmaktadır.

Bunu bilen instagram yeni bir güncelleme ile zamanınızı yönetecek araçlar duyurmaya başladı. Bu özellik yakın zamanda tüm dünyada kullanılma açılacaktır.

Bir istatistik özelliği olan “Hareketlerin” menüsüne girdiğinizde size şu özelliği sunacaktır. Bir cihazda instagram’da ne kadar zaman geçirdiğiniz ortalama süreyi gösterecektir.

İnstagram’da geçirilen zamanı göstermekle kalmayıp aynı zamanda bir uyarı mesajı almanızı da sağlayacaktır. Böylece kendinize belirleyeceğiniz “KOTA” ile günlük hatırlatmada sunacaktır.

GÜNLÜK HATIRLATMA;

O gün içinde geçirmek istediğiniz süreye ulaştığınız da size bir uyarı mesajı ile geçirdiğiniz süreyi aştığınız olarak uyarı mesajı verecektir. Bunu ayarlamak sizin elinizde olacaktır. Böylece sizde instagram da fazla vakit geçirdiğinizi düşünüyorsanız bu günlük hatırlatma tam size göre olacaktır.

Şuan Türkiye’de aktif olmayan bu özellik yeni gelecek güncelleme ile aktif hale gelecektir. Bundan sonra üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç duymadan instagramda geçirilen süre artık kolaylıkla öğreneceksiniz.

Ne kadar vakit geçirdiğinizi öğrenmeniz için en sağlıklı yöntem olarak artık instagram araçlarından faydalanabilirsiniz. Üçüncü yazılımlar instagram hesaplarınızı tehlikeye sokabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın