Sponsorlu Bağlantılar

instagramda kullandığın geçmiş kullanıcı adları

7.490 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagramda geçmişte kullandığınız kullanıcı adlarınız nelerdi, hangi isimleri kullandığınız bunu merak edenler için sizlere güzel haberlerimiz var.!

İnstagramda bana göre en önemli şey iyi bir kullanıcı adının olmasıdır. İşletmeler ve bireysel kullanıcı hesapları için sizi takip edecek kişiler, kullanıcılar arayıp kolaylıkla bulabileceği isimleri tercih etmelerinin gerektiğini söylemiştik.

Daha sonradan instagram kullanıcı adı değiştirmek sizin için doğabilecek sıkıntıları diğer konularımızda bahsetmiştik. Eğer sık sık kullanıcı adı değiştirmek işletmenize uygun ad kullanmama takipçi konusunda düşük performans göstermektedir.

Bu konumuzda instagram kullanıcı adı değiştirme limiti olmadan sık sık isim değiştiriyorsanız ve önceki geçmiş kullanıcı adlarını merak ediyorsanız instagram sizin için bir özelliği sunmuş bulunmaktadır.

İNSTAGRAM GEÇMİŞ KULLANICI ADLARINIZI GÖRME

Yeni gelen güncellemeler ile artık geçmiş tarihteki kullanıcı adı, takip ettiğiniz konu etiketlerini, Önceki biyografi metinleri, Biyografideki önceki bağlantılar, Önceki adlar bunları da görme imkânı mevcuttur.

Önceki kullanıcı ismi görüntülemek için web üzerinden giriş yaparak “https://instagram.com” adresi üzerinden giriş yapınız.

  • Ayarlar
  • Gizlilik ve Güvenlik
  • Profil bilgileri
  • Önceki adlar
  • Önceki kullanıcı adları ( tümünü görüntüle )

Bu adımları veya “https://www.instagram.com/accounts/access_tool/former_usernames” adresi üzerinden direk olarak görüntülemesini yapabilirsiniz.

Geçmiş kullanıcı adı eğer boşa düşmüşse bunu bir başkası tarafından alınma durumu vardır. Bunun için sık sık kullanıcı adı değiştirme işlemini gerçekleştirmeyiniz.

Kullanıcı ismi kullandığınız geçmiş dönemlerdeki kullanıcı adını tekrar geri alma imkânınız olmayabilir uyarısını yaptıktan sonra yukarıda konu anlatımını sonlandırıyoruz.

Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagramda kullandığın geçmiş kullanıcı adları (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba hesabımı sildim eski kullanıcı adımı almak istiyorum yardımvı olurmusunuz yoksa yandı gülüm keyen helva mı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın