Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram geçmişteki hikayelere kimler baktı

4.969 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, sizlerden gelen sorulardan biri olan instagramda geçmişte paylaştığım hikayelere kim, kimler baktı geri dönük olarak bunu öğrenebilir miyim? Sorusuna cevaplar vermeye çalışacağız.

Yeni gelen bomba özellikle instagram kullanıcılar tarafından zevkle kullanılan bir özellik olarak ön plana çıkmaktadır. Hikaye özelliğinde ise hikaye kimler izledi, hikayeyi kimler gördü şeklinde ayrıca instagram kullanıcılarını görebilirsiniz.

Bu sorumuzda geçmiş bir tarihte instagram stories de paylaştığınız geçmiş hikayeye bakanlar kimler bunu görmemiz mümkün mü?

İNSTAGRAM GEÇMİŞ HİKAYEYE KİM BAKTI

Merak ettiğiniz bir konu aklınıza takıldı ve arşivde hikaye kimler izlemişti kafanıza bu soru işareti takıldı bunu merak ediyorsunuz o zaman kimlerin stalk yaptığını kimlerin gördüğüne bakmak için aşağıdaki adımlarla bu merakınızı gidebilirsiniz.

  • Profilinize giriniz.

İos veya Android telefonlarda ya da tabletlerde menü değişkenliği gösterebilir fakat işlem aynıdır. İntagram uygulamasında girdiğiniz profilinizin sağ üst köşesinde arşiv işaretine dokunun.

 

İnstagram eski hikayelere bakanları görmek için yukarıda ok da hikayelerin arşivlenmiş kısma giriyoruz ve hangi geçmişteki hikayelerin izlendiği kişileri görüntülemek için açıyoruz ve oradan geriye dönük geçmişteki izleyenleri görebiliyoruz.

Geçmiş tarihli instagram hikâyelerine bakanları normal hikayemizi kimlerin izlediği gibi listeleyerek görebiliriz. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın