Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da kaybolan mesaj { dm } atma

145 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da kaybolan mesaj atma veya diğer bir şekliyle kaybolan dm gönderme konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Anlık mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi sosyal ağlarda da mesajlaşma özelliklerinde kaybolan mesajlar ile kullanıcıları ellerinde tutmak için yeni özellikler getirmekteler. Dünyaca ünlü, popüler sosyal ağlardan biri olan instagram da kaybolan mesajlar özelliğini kullanma başladı bile.

İnstagram üzerinden dm attığınız kişilere artık bundan sonra kendiliğinden kaybolan, yok olan mesajlar göndermek de mümkün olmaktadır.

Bizimde bu yazımızda instagram kaybolan mesajlar nasıl atılır konusunda yeni başlayan kullanıcılar için bilgi vermeye çalışacağız.

İNSTAGRAM DA KAYBOLAN MESAJ GÖNDERME

Yoğun bir şekilde instagram üzerinden mesajlaşmayı özelliğini kullananlar için son derece kullanışlı özellik olan “kaybolan mesaj modu” ilk önce aktif etmek gerekecektir. Aşağıdaki adımlarla bu Kaybolan mesaj modu açmak ile işe başlayalım.

# Sohbet edeceğiniz kişi için sohbet penceresini açınız.

# Parmağınızla sohbet penceresine basılı tutup yukarı doğru kaydırdığınızda “Kaybolan Mesaj Modu” açılacaktır.

# Artık kaybolan mesajlar penceresi üzerinden yazışmaya başlayabilirsiniz.

# Sohbet penceresini ne zaman kapattınız o zamana kadar konuşmalar kalacaktır. Sohbet mesajını kapattığınızda mesajlar silinecektir.

# Kaybolan mesaj modu kapatmak istediğinizde telefonun geri tuşu ile çıkabileceğiniz gibi “Kaybolan Mesaj Modunu Kapat” butonu ile de sohbeti sonlandırabilirsiniz.

# İnstagram kaybolan mesaj atmak bu kadar basittir. Kaybolan mesaj modu kapattıktan sonra normal sohbet penceresine dönebilirsiniz.

# Burada normal dm kutusunda attığınız mesajlar kendiniz silene kadar kalıcıdır.

Bu konumuzda instagram da kaybolan dm gönderme, instagram kaybolan mesaj moduna geçme konusunda bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer instagram sorunlarınız için instagram yardım ve destek sayfamızdan sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021 –2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın