Sponsorlu Bağlantılar

instagramda hikayede kişi etiketlerken sorun yaşıyorum

51 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram hikayelerde kişi etiketleme sorunu yaşıyorum olarak tarafımıza sıklıkla sorular gelmektedir.

Son zamanlarda yaşanan İnstagram’da çökme nedeniyle başlayan bu problem hala devam etmekte, instagram story kişi etiketleme de karşı tarafa gitmiyor, karşı tarafın dm kutusuna düşmüyor dolasıyla kişide kendi hikayesinde paylaşamamaktadır.

Instagram hikayede kişi etiketleme hatası neden kaynaklanıyor, bu problem nasıl düzelir, nasıl çözülür konusunda yapılması gerekenler nelerdir bununla ilgili kullanıcılar sorular yönetmektedir.

Bu gibi sizlerden gelen farklı sorunlar aslında instagram da yaşanan problemlerden oluşmaktadır. Kendinize ait hesaplarla alakalı olmayıp yazılımsal problemler nedeniyle böyle sorunlar doğabilmektedir.

Eğer instagram kurallarını ihlal etmediyseniz o zaman instagram sorun bildir üzerinden yaşadığınız problemi geri bildirim olarak iletebilirsiniz.

Sizin cihazınızda yapmanız gereken var mıdır? Klasik olarak cihazınızın internet bağlantılarını kontrol ediniz. Kablosuz ağ Wi-Fi bağlantısı veya mobil cihazın ağ bağlantısını kontrol ederek farklı internet hizmetine bağlanın.

Android cihazlarda Ayarlar > Uygulama > İnstagram > Önbellek temizleyerek yeniden deneyiniz. İOS cihazlarda cihazı yeniden başlatarak tekrar kontrol ediniz.

Sorun hala devam ediyorsa konunun başında dediğimiz gibi instagram uygulaması içinden Sorun bildir seçeneğini kullanarak yaşadığınız sorunu iletiniz.

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Fakat genel olarak instagram sunucularından kaynaklı olarak yaşanabildiği için sorunun kendiliğinden düzelmesini beklemekte fayda vardır.

TAVSİYE VİDEO;

Sizlerden gelen sorumuzda instagram hikayede kişiyi etiketleyemiyorum, kişiyi ekleme sorunu yaşıyorum hata nasıl çözülür konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinde bizimle paylaşabilir veya instagram yardım ve destek hattı sayfamızdan bize iletebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın