Sponsorlu Bağlantılar

Instagram da Beni takip etmeyen birini etiketlemek

253 views
Sponsorlu Bağlantılar

Instagram, favori fotoğraflarınızı veya videolarınızı profilinize yükleyerek paylaşmanızı sağlamaktadır. Böylece sizi takip edenlerin görmesini sağlayabilir ve etkileşim kurabilirsiniz.

Paylaştığınız postları arkadaşlarınız beğenebilir ve yorum yapabilir, gönderilerinizi hikayede paylaşabilirler, kaydedebilirler veya DM olarak gönderebilirler.

Bununla birlikte Instagram ayrıca video veya fotoğraflarınızı düzenlemenizi de izin vermektedir. Filtreler ekleyebilir, kırpabilir, parlaklığı değiştirebilir, başlıklar ekleyebilir, konum ekleyebilir veya arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz.

Instagram da gönderilerinizde kişileri etiketlemek, alakalı hesapları ilişkilendirmek o kişinin hesabınızı ziyaret etmenizi sağlamak içinde kullanabilirsiniz.

Etiketlediğiniz kişilerin profillerin de de görüneceğiniz için etiketlediğiniz hesabı takip edenlerinde sizin hesabınızı ziyaret edebileceğini unutmayın.

Instagram da kişileri etiketlediğiniz de bir bildirim ile etiketlediğiniz kişiye iletilmektedir. Birini etiketlediğinizde sizi takip etmiyorsa onları etiketlediğinizden haberi olur mu?

INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Tabiki evet sizi takip etsin veya etmesin birini etiketlediğinizde o kişinin mutlaka haberi olacaktır. Fakat etiketlediğiniz kişinin takipçileri bundan haberdar olmaz. Sadece profilinde etiketlendiği kısımlara bakarlarsa görebilirler.

TAVSİYE VİDEO;

Hesabınız gizli ve sizi takip etmiyorsa o zaman karşı taraf bunu bilmeyecektir. Bu kişi ünlü kişiler içinde geçerlidir.

Bunun için instagram özelliğinde sizi kimlerin etiketleyeceğine dair ayarları yapabileceğiniz özellikleri kullanabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın